کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

کلیپ های کلاه قرمزی-سری1

کلیپ های کلاه قرمزی90-سری1

کلیپ ها از سایت آپارات:

1. آموزش آشپزی ببعی با زبان انگلیسی!

2. بی خبری فامیل دور از خواستگاری اش!

3. لاک پشت شدن کلاه قرمزی

4. آینده ی کلاه قرمزی!

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٦

تازه ترین اخبار درباره کلاه قرمزی 3

آخرین بار کلاه قرمزی و پسر خاله را عید نوروز در شبکه 2 دیدیم

 

در حالی که حدودا اواخر سال گذشته بود که خبر ساخت فیلمی جدید از سری فیلم‌های «کلاه‌قرمزی» توسط صحرافیلم اعلام شد، تازه‌ترین شنیده‌ها حکایت از آن دارند که کار پیش‌تولید این فیلم به زودی آغاز خواهد شد. فیلمنامه فیلم جدید «کلاه‌قرمزی» با همکاری مشترک ایرج طهماسب و حمید جبلی نوشته شده ولی به علت مسافرت طهماسب به ایالات متحده فیلمبرداری این فیلم به تعویق افتاده و به محض حضور طهماسب در ایران این پروژه سینمایی کلید خواهد خورد.

فیلم جدید «کلاه‌قرمزی» که بعد از «کلاه قرمزی و پسرخاله» و «کلاه قرمزی و سرو ناز» سومین اثر سینمایی از این سری به شمار می‌رود به احتمال زیاد در نیمه دوم امسال فیلمبرداری شده و کارگردانی آن نیز برعهده طهماسب خواهد بود.جبلی به مانند همیشه صداپیشگی کاراکترهای عروسکی اصلی فیلم را برعهده خواهد داشت و در کنار آن طهماسب نیز به ایفای نقش در فیلم خواهد پرداخت. فاطمه معتمدآریا نیز نقش مقابل طهماسب در فیلم را ایفا خواهد کرد.

به خاطر وجهه تجاری فیلم‌های سری کلاه‌قرمزی قسمت جدید این فیلم به احتمال زیاد در جشنواره فیلم فجر به نمایش درنیامده و مستقیما راهی اکران عمومی خواهد شد.تهیه این فیلم برعهده دفتر تولید صحرافیلم بوده و کارهای تولید آن را برادران مدرسی انجام خواهند داد.

شبکه ایران

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٦