کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

آقای همساده با قسمت هشتم کلاه قرمزی 91 وارد شبکه خانگی می شود+پوستر


قسمت هشتم کلاه قرمزی 91 با نام "ماشین همساده" به زودی وارد شبکه خانگی می شود. این اولین قسمت حضور آقای همساده است.

 


   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٢٥

قسمت هفتم کلاه قرمزی 91 وارد شبکه خانگی شد

قسمت هفتم سریال "کلاه قرمزی 91" با نام عجیب "ویتامین مسخره!!!" وارد بازار شد.

کلاه قرمزی 7 کم حجم

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٢٥

چه خبر از عوامل کلاه قرمزی؟

بهادر مالکی

بهادر مالکی با صداپیشگی "فامیل دور" به شهرت رسید و در "کلاه قرمزی و بچه ننه" به عنوان بازیگر و مدیر صحنه حضور یافت. این روزها می توانید صدای او را در برنامه ی "خلف کامیرا (پشت دوربین)" از شبکه ی آی فیلم بشنوید.

خسرو احمدی

 

این بازیگر توسط ایرج طهماسب با برنامه ی "النگ و دولنگ" وارد دنیای بازیگری شد و یکی از بازیگران باتجربه ی تئاتر است و تاکنون همکاری های متعددی با طهماسب داشته است که آخرینشان "کلاه قرمزی و بچه ننه" بود. وی این روزها فیلم "همبازی" را بر روی پرده دارد که یک فیلم کودک است و بازیگران اصلی ان حمیدفرخ نژاد و نیکی کریمی هستند.

حبیب رضایی

از سال 87 که ایرج طهماسب و حمید جبلی تصمیم به برگرداندن کلاه قرمزی گرفتند همراهشان بوده است. امسال در فیلم "همه چیز برای فروش" به کارگردانی امیر ثقفی بازی کرده است و فیلم جنجالی "من مادر هستم" را در نوبت پخش دارد. در فیلم "بغض" که روی پرده رفته است هم مشاور امور بازیگران بود. اما از حضور در  فیلم "آیه و شمعدان" به کارگردانی بهرام بهرامیان به دلیل حضور محمدرضا شریفی نیا انصراف داد.

حبیب

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٢٥

اظهار نظر علی سرتیپی درباره ی فروش کلاه قرمزی و بچه ننه

وضعیت گیشه سینماها این روزها تابعی از معادلات اقتصادی خانواده هاست و به‌نظر می‌رسد مخاطبان سینما تمایل چندانی به سینما رفتن ندارند.

 فروش کلاه قرمزی و بچه ننه که توانسته بود گیشه را تا حدودی تکان دهد را باید استثنا دانست. به غیر از این فیلم که با پایان یافتن اکرانش توانسته حدود شش میلیارد تومان در تهران و شهرستان فروش داشته باشد، اکران بقیه فیلم‌ها در گیشه با موفقیت همراه نبوده و فروش این فیلم‌ها حتی هزینه تولید آنها را هم تأمین نکرده است.

«آینه‌های روبه‌رو» به کارگردانی نگار آذربایجانی با اکران در چهار سینما و چهار تک سانس در طول دو روز توانسته به فروشی معادل سه میلیون تومان دست پیدا کند. طبق پیگیری از پخش‌کننده آینه‌های روبه‌رو، این فیلم از چهارشنبه هفته گذشته در چهار سینما و چهار تک‌سانس به نمایش درآمده است. ناصر شعبانی مدیر پخش پرده پنجم نمایش هم درباره‌ فروش «اختاپوس» گفت: این فیلم در روز چهارشنبه 8/5 و پنجشنبه 12/5میلیون تومان فروش داشته است که با این حساب می‌توان گفت، فروش کل در سینماهای تهران به بیش از 130میلیون تومان رسیده است. وی ادامه داد: ما از چند روز قبل اکران جدی خود را در شهرستان‌ها آغاز کرده‌ایم، اگرچه اکنون تنها 10سینما در شهرستان دراختیار داریم اما در روزهای آینده به این تعداد افزوده می‌شود؛ ضمن آنکه با توجه به در اختیار داشتن تعداد 24سالن در تهران فکر می‌کنیم در روزهای آینده فروشمان افزایش خوبی داشته باشد.

علی سرتیپی مدیر مؤسسه فیلمیران هم درباره فروش کلاه قرمزی و بچه ننه در پایان راه اکرانش اظهار کرد: تا جمعه شب فروش کلاه قرمزی... در سینماهای تهران به بیش از سه میلیارد و 400میلیون تومان و در سینماهای شهرستان به بیش از دو میلیارد و 200میلیون تومان رسیده است. می‌توان گفت کلاه‌قرمزی و بچه ننه در روزهای پایانی اکران خود به فروش شش میلیارد تومان نزدیک می‌شود. مختاری از دفتر پخش «هدایت‌فیلم» هم درباره فروش «من همسرش هستم» مصطفی شایسته اظهار کرد: این فیلم تا شب گذشته در تهران 196میلیون تومان و با چهار سینمای محدودی که در شهرستان‌ها دارد 72میلیون تومان در آن سینماها فروخته است؛ ضمن آنکه رشت و شیراز هم به تازگی اکران این فیلم را آغاز کرده اند. فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» هم در هفته چهارم اکران خود ۱۷۰ میلیون تومان د رگیشه فروش داشت و فیلم «همبازی» نیز ۴۰ میلیون تومان فروخت.

بوسیدن روی ماه به کارگردانی همایون اسعدیان در سینماهای تهران 143میلیون تومان و در سینماهای شهرستان نیز27میلیون تومان فروخته است. شیرین یزدان‌بخش، رابعه مدنی، سعید پور صمیمی، مسعود رایگان، صابر ابر، شیدا خلیق و. . . بازیگران این فیلم هستند. داستان این فیلم درباره دو زن میانسال به نام‌های فروغ و احترام است که بیش از 40 سال در همسایگی هم زندگی می‌کنند، در اواسط جنگ هر دو پسرانشان به جبهه رفته‌اند و تاکنون هیچ خبر و اثری از آنان به‌دست نیامده است.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱۱

پایان اکران کلاه قرمزی و بچه ننه در تهران

به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا ،ایرج طهماسب در سومین قسمت از فیلم «کلاه‌قرمزی» داستان شیطنت‌های پسرعمه‌‌زا را به روی پرده های نقره ای آورد در این فیلم  پسر عمه زا کلاه‌قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود.

بر اساس این گزارش،فروش فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینماهای تهران به 3 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید. این فیلم در سینماهای شهرستان نیز 2 میلیارد و 700 میلیون تومان فروخته است.

در این فیلم سینمایی حمید جبلی، ایرج طهماسب، خسرو احمدی، مهدی باطبی، عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی، بنفشه صمدی، پوپک مظفری، داود دلقندی، سورن مناچکیان، پویان طباطبایی، محمد بهرانی، قاسم قباخلو، بهرام بهنوید و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.


 

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱۱

پای جیگر هم به برنامه ی 90 باز شد!

کنایه فردوسی‌پور به سرپرست پرسپولیس /مردم را "جیگر" فرض نکنید!

 در ادامه برنامه این هفته ۹۰ به شکسته شدن شیشه های رختکن ورزشگاه کرمان از سوی مهرداد پولادی پرداخته شد. به این بهانه گزارشی از اتفاقات سالهای اخیر در فوتبال ایران پخش و تصاویری از اقدامات ناپسند بازیکنان پس از انجام تعویض ها و شکستن شیشه ها نشان داده شد که در توجیه همه آنها از سُر خوردن خبر دادند! 

سرپرست پرسپولیس(شیرینی) در این برنامه با وجود پخش این گزارش بار دیگر تاکید کرد که پولادی سُر خورده و ناخواسته باعث شکسته شدن شیشه ها شده است و این در حالی است که این بازیکن علاوه بر شکستن شیشه ها، به تخته وایت برد رختکن نیز آسیب وارد کرده بود.

این اظهارات خلاف واقع سرپرست پرسپولیس باعث شد فردوسی پور واکنش جالبی نشان دهد: "چرا به مردم دروغ می گویید و اعلام نمی کنید که پولادی از روی عصبانیت این کارها را انجام داده است؟ مردم را "جیگر" (شخصیت عروسکی برنامه کلاه قرمزی) فرض نکنید!

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٩

دختر شیرینی فروش در آی فیلم

دختر شیرینی فروش اثر ماندگار ایرج طهماسب که در سال 1380 تولید شد امشب  پنج شنبه ساعت 22:30 از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد.

در این فیلم حمید جبلی، ایرج طهماسب، ثریا قاسمی، فاطمه معتمد آریا، سعید پیردوست، یوسف تیموری، خسرو احمدی و قاسم زارع نقش آفرینی کرده اند.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٦:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٤

عکسهای حمید جبلی دل کانادایی ها را برد

عکس‌های حمید جبلی که در شهر تورنتو به نمایش درآمده مورد استقبال و توجه کانادایی‌ها قرار گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین، این بازیگر که نزدیک به 40 سال است عکاسی می‌کند، تعدادی از آثارش را در بخش هنرهای تجسمی جشنواره «شش هفته با هنر ایران» در شهر تورنتو کانادا به نمایش درآورده است.


در این جشنواره، عکس‌های حمید جبلی در بخشی با عنوان «آینده در پس زمینه» که به هنرمندان پیشکسوت اختصاص دارد، در کنار آثاری از حسن وزیری مقدم (نقاش و مجسمه ساز)، قباد شیوا (گرافیست) و ادمان آیوازیان (نقاش) روی دیوار گالری کویین رفته است.


آثار این هنرمند فضایی فرا واقع‌گرا را به تصویر می‌کشند که بار عاطفی و احساسی قوی آن‌ها بر تماشاگرانشان تاثیری ژرف می‌گذارد. از این روست که عکس‌ها جبلی دل کانادایی‌ها را برده و از پر طرفدار‌ترین بخش‌های این جشنواره به شمار می‌آید.
 

    

عکس های تکنیکی حمید جبلی، فضایی رویایی و خیال انگیز دارند

 

حمید جبلی عکاسی را از سال 1352 شروع کرده و ابتدا به کارهای لابراتواری علاقه‌مند شده است. او بیش از یک دهه تنها با استفاده از تکنیک‌های چاپ عکس، آثاری را با دستگاه آگراندیسمان خلق کرد و از سال 1364، هم زمان با کار در فیلم «شهر موشها» به عکاسی از محیط واقعی نیز روی آورد.


عکاسی تکنیکی، اجتماعی، طبیعت، تئا‌تر و فیلم از جمله شاخه‌هایی است که او در آن‌ها کار کرده و آثار بیشماری را پدید آورده است.


با اینکه حمید جبلی نزدیک به چهار دهه است که عکاسی می‌کند، هنوز در ایران نمایشگاهی برپا نکرده و کمتر کسی آثارش را دیده است.


این بازیگر علاوه بر نمایش عکس‌هایش در جشنواره «شش هفته با هنر ایران»، در کنار دیگر داوران ایرانی و کانادایی به ارزیابی آثار به نمایش درآمده در این رویداد هنری نیز می‌پردازد.


جشنواره «شش هفته با هنر ایران» در سه بخش هنرهای تجسمی، سینمایی و ادبی از 31 شهریور در شهر تورنتو کانادا گشایش یافته است و تا 10 آبان برپا خواهد بود.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱:٢۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱