کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

گلایه تهیه کننده کلاه قرمزی و بچه ننه از سینماها

تهیه‌ کننده «کلاه قرمزی و بچه ننه» مدعی شد: ۷۰ درصد سینماها به ما بدهکار هستند

گلایه تهیه‌ کننده «کلاه قرمزی و بچه ننه» از سینماها

 

تهیه‌کننده «کلاه قرمزی و بچه‌ ننه» از اینکه بیش از ۷۰ درصد سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم هنوز بابت فروش فیلم تسویه حساب نکرده‌اند، گله کرد. حمید مدرسی گفت: «از بین سینماهایی که «کلاه قرمزی و بچه ننه» را اکران می‌کردند‌، تنها سینماهای حوزه هنری با تعاملی که با ما داشتند‌، در روزهای گذشته تسویه‌حساب کردند و طی گزارش پخش کننده فیلم (فیلمیران) اکثر سینماهای دیگر به ما بدهکار هستند.»

وی افزود: «ما همچنان پیگیر تسویه‌حساب هستیم و امیدوارم با اخطاری که امروز شورای صنفی نمایش داده بعد از گذشت چهار ماه از اکران این فیلم و با توجه به تاثیرات مثبتی که «کلاه قرمزی و بچه‌ ننه»روی اکران داشته است،‌ حساب آن تسویه شود.» مدرسی خاطرنشان کرد: «طبق درخواست فیلمیران و پیگیری اینجانب، گزارش تسویه حساب به شورای صنفی نمایش به عنوان تنها مرجع پیگیری ارسال شده است.
 منبع :سینمای ما

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٧:٤٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/۳٠

خواب سفید جبلی در آی فیلم

کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله: فیلم سینمایی خواب سفید با بازی و کارگردانی حمید جبلی فردا شب، پنج شنبه ساعت 22:30 از شبکه آی فیلم پخش می شود.

خواب سفید دومین و آخرین فیلم حمید جبلی در مقام کارگردان است.

در این فیلم حمید جبلی، الیزابت امینی و یوسف یوسف پشندی بازی می کنند و ایرج طهماسب هم در سمت طراح صحنه و لباس با حمید جبلی همکاری کرده است.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٥:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/٢٩

کلاه قرمزی نوروز 92 هم می آید

شبکه دو، ساخت مجموعه جدید تلویزیونی کلاه قرمزی را برای ایام نوروز 92 در دستور کار خود قرار داده است.

کلاه قرمزی

به گزارش کافه سینما به نقل از سینماپرس، علی زارعان، مدیرگروه کودک و خردسال شبکه دو سیما گفت: کلاه قرمزی از 29 اسفند، هرشب ساعت 20، میهمان خانه های ایرانیان خواهد بود.

زارعان گفت: در این مجموعه جدید که در هفده قسمت شصت دقیقه ای آماده خواهد شد، همه شخصیتهای داستانی، از پسر خاله، آقای همساده، فاملیل دور و گیگیلی تا آقای مجری حضور دارند.

وی افزود: تهیه کنندگی این مجموعه نیز به عهده حمید مدرسی خواهد بود و داستانهای آن در اتاق فکر نویسندگان با حضور ایرج طهماسب، حمید جبلی و برخی نویسندگان صاحب نظر نوشته خواهد شد.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٩/٢٤

پروانه نمایش خانگی کلاه قرمزی و بچه ننه صادر شد

به موجب گزارش دبیرخانه شورای پروانه نمایش خانگی عناوین زیر مجاز به عرضه در شبکه نمایش خانگی گردیده اند و به زودی در شبکه عرضه خواهند شد

کلاه قرمزی و بچه ننه (پارس ویدیو)
انسانها و کلانتری غیر انتفاعی (ریزموج سیستم)
چیزهایی هست که نمیدانی (فیلمسازان جوان)
سیب و سلما و پرنده باز (موسسه هنرهای تصویری سوره)

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٦:٠۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/۳