کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

اکران "کلاه قرمزی و بچه ننه" تحولی عظیم در اقتصاد سینما

http://www.caffecinema.com/images/stories/EDV/270/004-_caffecinema.com_.JPG

به گزارش مشرق، علی سرتیپی،تهیه کننده سینما درگفتگو باباشگاه خبرنگاران،گفت:‌در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سینما‌ها به شدت با افت مخاطب روبرو بودند که این موضوع به کیفیت خود فیلم‌ها نیز باز می‌گردد.

وی افزود:ذائقه تماشاگر نیز به مرور زمان تغییر پیدا کرده و بدنبال این تغییرات،گرانی فیلم‌‌های سینمایی و همچنین وضعیت سالن ها و در نهایت اتفاقاتی که در ایام نوروز برای فیلم‌ها رخ داد باعث شد که ما ریزش،شدید مخاطب داشته باشیم.

این تهیه کننده سینما به اهمیت فیلم‌های روی پرده اشاره کرد و گفت:به اعتقاد من بزرگترین مسئله خود فیلم‌ها هستند به طور مثال اگر ما فیلم سینمایی "کلاه قرمزی و بچه ننه" را اکران کنیم،مطمئن هستم تحولی عظیم در عرصه سینما بوجود می‌آید.

تهیه کننده فیلم سینمایی "جیب برخیابان جنوبی" نیز درخصوص شایعاتی مبنی بر توقف تولید این فیلم به دلیل عدم حضور "مصطفی زمانی" در این پروژه گفت:چندین عامل باعث توقف موقت این پروژه شد،گرچه 80 درصد از فیلمبرداری این پروژه صورت گرفته بود و ما چیزی حدود 62 جلسه فیلمبرداری انجام داده بودیم،اما در نهایت دو بازیگر اصلی این پروژه برای مدتی از گروه جدا شدند."نورا هاشمی" به دلیل استفاده از لنز‌های مختلف برای بازی در این پروژه چشمش آسیب دید و برای 10 روز نتوانست جلوی دوربین حاضر شود.

سرتیپی ادامه داد:"مصطفی زمانی" نیز از قبل برای بازی در پروژه "برلین -7" قرار داد بسته بود که با من نیز در این خصوص هماهنگ کرده بود و در نتیجه مجموع یان عوامل دست به دست هم داد تا این فیلم توقف شود.

وی اظهار داشت:با بازگشت "مصطفی زمانی" به ایران و مهیا شدن شرایط برای ادامه ساخت فیلمبرداری فیلم سینمایی "جیب‌بر خیابان جنوبی"‌ طی 10 روز آینده آغاز می‌شود.

تهیه کننده فیلم سینمایی "دیشب باباتو دیدم آیدا" ادامه داد:تنها مخاطبان هستند که می‌توانند به صنعت سینما کمک کنند و از آنها می‌خواهم که در این شرایط بحرانی که برخی سینما‌های ما در آستانه ورشکستگی هستند و سینما را تنها نگذارند.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۳/۱