کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

خبری از اکران کلاه قرمزی و بچه ننه نیست

خبرگزاری پانا: حبیب کاووش با اشاره به این مطلب که سینماها از شامگاه گذشته در سانس‌های ویژه ماه رمضان میزبان شهروندان تهرانی هستند گفت: در این طرح فیلم های ایرانی و خارجی برای مخاطبان اکران می شود .

حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اکران نشدن فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه»  در اکران ویژه ماه رمضان گفت: فعلا خبری از اکران «کلاه قرمزی و بچه ننه» نیست و درخواستی برای نمایش این فیلم به شورای صنفی نمایش ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: از نظر ما هر فیلمی که بخواهد در طرح اکران ماه رمضان شرکت کند قابل پذیرش و بدون مشکل است و ما از آن استقبال خواهیم کرد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به آغاز اکران ویژه ماه رمضان افزود:سانس‌های فوق‌العاده اکران برای سینماهایی که متقاضی اجرای طرح رمضان بوده‌اند از شامگاه گذشته آغاز شد ؛البته در این چند روز فیلم‌هایی که روی پرده بودند در سانس‌های ویژه به نمایش درخواهند آمد اما از 5 مرداد «من و تو» به کارگردانی محمد بانکی اکران می‌شود. همچنین «نامزد آمریکایی من» به کارگردانی داود توحیدپرست هم پس از افتادن کف فروش «بدون اجازه» روی پرده می‌رود.

کاوش به اکران ویزه فیلم های خارجی نیز اشاره کردو گفت: به غیر از فیلم‌های ایرانی که در سانس‌های ویژه ماه رمضان نمایش داده می‌شوند، تعدادی از فیلم‌های خارجی هم طی برنامه‌ریزی‌هایی که اعلام شده، روی پرده می‌روند.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٤:٥٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٢