کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

اکران کلاه قرمزی و بچه ننه در 70 سینما

به گزارش کافه سینما،علی سرتیپی ـ مدیرعامل مؤسسه فیلمیران و پخش‌کننده این فیلم ـ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نحوه ی اکران «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» بیان کرد: امیدواریم بتوانیم این فیلم را حداقل در 70 سینمای تهران و شهرستان‌ها به صورت همزمان اکران کنیم.

وی درباره گروه سینمایی اکران کننده «کلاه قرمزی و بچه ننه» خاطرنشان کرد: ما با گروه سینمایی«استقلال» قرار‌داد داریم، اما از سوی دیگر باید بتوانیم برای فیلم‌مان از شورای صنفی نمایش حواله بگیریم. باید صحبت کنیم تا ببینیم وضعیت چگونه پیش می‌رود و فیلم در کدام گروه اکران می‌شود.

سرتیپی در عین‌حال تصریح کرد: در هر صورت آنچه که مشخص شده، این است که «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» قطعا در اکران عید فطر روی پرده سینماها می‌رود.

مدیرعامل فیلمیران همچنین درباره تبلیغات این فیلم سینمایی هم اظهار کرد: تمام مواد تبلیغاتی فیلم کاملا آماده شده است و ما از یکشنبه یا دوشنبه همین هفته شروع به پخش تیز‌رها و تبلیغات‌مان می‌کنیم.

فیلم‌های اکران عید فطر از یکی چند روز قبل از عید روی پرده سینماها می‌روند و به نظر می‌رسد «کلاه قرمزی و بچه ننه» از چهارشنبه 25 مرداد‌ماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کنند.

«کلاه قرمزی و بچه ننه» به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی داستان شیطنت‌های پسر عمه‌زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود و ... .

حمید جبلی،‌ ایرج طهماسب،‌ خسرو احمدی، مهدی باطبی،‌ عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی،‌ بنفشه صمدی و پوپک مظفری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«کلاه قرمزی و بچه ننه» مانند دو سری قبلی موزیکال است و ترانه‌های فیلم توسط ایرج طهماسب گفته شده و حمید جبلی و محمدرضا هدایتی به عنوان خواننده با طهماسب همکاری کرده‌اند.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٧:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٦