کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

سرتیپی: امیدوارم مجبور نباشم از اکران کلاه قرمزی در عید فطر انصراف دهم

واقعا چرا سینما اینجوری شده؟نگران

سینماپرس-گروه سینما/ سرتیپی با توجه به نا مشخص بودن سینماها برای اکران فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» گفت: با شرایط رخ داده امیدوارم مجبور نشوم از اکران عید فطر انصراف دهم.

علی سرتیپی رئیس فیلمیران سینما در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس با بیان این مطلب اظهار داشت: هرچند فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» برای اکران عید فطر انتخاب شده است، اما با مشکلاتی که بین حوزه هنری و معاونت سینمایی ایجاد شده، هنوز سینماهایی که در آن این فیلم را به نمایش می گذارند، مشخص نیست.

وی تصریح کرد: برای اکران این فیلم از قبل با حوزه هنری قرارداد بستیم، اما با این شرایط نمی دانم چه اتفاقی برای اکران «کلاه قرمزی و بچه ننه» رخ خواهد داد. در حال حاضر شورای صنفی نمایش اعلام کرده که این فیلم در سینماهای بخش خصوصی اکران شود، اما چنین اکرانی حتما به گیشه فیلم صدمه می زند.

سرتیپی ادامه داد: متاسفانه سینما خود را محاصره کرده و سینماداران برای نمایش هر فیلمی تصمیم های متفاوتی می گیرند. امیدوارم مجبور نباشیم تا از اکران این فیلم در عید فطر انصراف دهیم.

لازم به ذکر است، کارگردانی فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» توسط ایرج طهماسب انجام شده و این قسمت داستان شیطنت های پسر عمه زا است که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می اندازد.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٩:٤٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۱٢