کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

غیر مستقیم: فیلم هایتان را قربانی کنید!

سینماپرس-گروه سینما/ در حالی که حوزه هنری اعلام کرد،فیلم هایی که با آن ها قرار دارد را در سینماهای خود اکران می کند، سخنگوی شورای صنفی خبر از پابرجا بودن تصمیم این شورا نسبت به اکران فیلم در سینماهای حوزه هنری داد.

حبیب کاووش سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس با بیان این مطلب اظهار داشت: شورای صنفی قدرت تصمیم گیری خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته و براساس آیین نامه تصمیمات لازم در زمینه اکران فیلم های مختلف را می گیرد.

وی تصریح کرد: در سینمای آزادی به دلیل پاره ای از مشکلات، برنامه نمایش فیلم ها در آن با تغییراتی همراه بوده است و تنها فیلم هایی در سینماهای حوزه هنری نمایش داده می شود که اجازه آن از سوی شورای صنفی نمایش صادر شود.

کاووش ادامه داد: هرچند قرارداد پخش «کلاه قرمزی و بچه ننه» با حوزه هنری بسته شده بود، اما همچنان سینماهایی که این فیلم را در روز عید فطر اکران می کنند، هنوز مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سوال که پخش کننده این فیلم تمایل به اکران «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینماهای حوزه هنری دارد، گفت: هر پخش کننده دوست دارد تا فیلمش در سالن های بیشتری نمایش داده شود، اما گاهی برای حمایت از سینما باید برروی تمایلات خود پا گذارند.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۱۸