کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

فیلمبرداری «کلاه قرمزی و بچه ننه» در هوای سرد و برفی قم!

شبکه ایران: فیلمبرداری فیلمی تازه از سری «کلاه قرمزی» با عنوان «کلاه قرمزی و بچه ننه»در حالی ادامه دارد که این روزها گروه تولید این فیلم در لوکیشنهایی واقع در حومه تهران در حال کار هستند.

فیلمبرداری این فیلم در هوای سرد و برفی لوکیشنهایی مانند جاده قم و کرج ادامه دارد. بخشی از لوکیشنها پلاتو هستند ولی بخشی از لوکیشنها بیرونی بوده و همین کار در لوکیشنهای بیرونی بوده که فشار زیادی را به گروه تولید فیلم وارد کرده است.

حمید مدرسی تهیه کننده این پروژه در گفتگو با شبکه ایران میگوید:«چند روزی است که برای فیلمبرداری در خارج از تهران به سر میبریم. سرمای هوا فشار زیادی را به گروه وارد کرده اما امیدوارم نتیجه کار قابل قبول باشد.»

مدرسی همچنین درباره دورنمای این کار میگوید:«سعی میکنیم فیلم را به جشنواره فجر برسانیم. آقایان طهماسب و جبلی برای پیش تولید این کار بیشتر از دو سال زمان صرف کرده اند و وسواس زیادی را در زمینه انتخاب صداپیشه و بازیگر به کار گرفته اند تا مخاطبان به مانند سری های قبل از این فیلم هم خوششان بیاید.»

مدرسی همچنین درباره ویژگیهای این فیلم اظهار میدارد:«فیلم فضای شاد و موزیکالی دارد و ترانه های زیادی هم برای کار ساخته میشود بلکه بتوان به مانند قبل یک اتفاق خوب را در سینمای کودک ایران شاهد باشیم.»

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱٠/۱٧