کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

عروسکی که ۴۰ روز میدان داری می کند

روزانه های سینمایی: با پیش بینی اکران ۶ هفته ای فیلم سینمایی "کلاه قرمزی و بچه ننه"در ۶۰ سالن سینما در کشور و حضور همزمان این عروسک و دوستانش در برنامه های مناسبتی تلویزیون از جمله تعطیلات عید فطر، به احتمال قوی نسخه ویدیویی "مجموعه کلاه قرمزی ۹۱" به زودی در شبکه نمایش خانگی کشور توزیع نخواهد شد.

به موجب این گزارش موسسه "هنرنمای پارسیان" به عنوان صاحب امتیاز مجموعه مزبور، روز سوم مرداد ماه موفق شد قسمت پنجم این مجموعه پر مخاطب را روانه بازار کند و فعلاً عرضه عناوین خارجی مورد علاقه کودکان را در دستور کار قرار داده است.

از سوی دیگر کارشناسان تبلیغ معتقدند به دلیل موج رسانه ای ناشی از اکران گسترده فیلم سینمایی "کلاه قرمزی و بچه ننه" و از جمله پخش انبوه تیزرهای آن در شبکه های سراسری سیما و شبکه های استانی، بهترین فرصت برای بهره برداری از این فضای تبلیغی فراهم می شود و می توان دلخوش به فروش قابل توجه محصولاتی مشابه نسخه اصلی بود و بدین ترتیب تیراژ خوبی را برای ویدویوی قسمت های باقیمانده از "مجموعه کلاه قرمزی ۹۱ "متصور بود.

باید منتظر ماند و دید هنرنمای پارسیان به چه ارزیابی مشخصی از وضعیت بازار در روزهای آینده خواهد رسید. تا آن زمان تماشای فیلم را در سالن های سینما و در آیینی جمعی از دست ندهید.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٢:٠٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٢۸