کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

کلاه قرمزی و بچه ننه در روز عید فطر 110 ملیون تومان فروخت

«کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب، بدون در اختیار داشتن سینماهای حوزه هنری و شهرداری به فروش 261 میلیون تومانی دست یافت.

علی سرتیپی ـ مدیرعامل فیلمیران و پخش کننده سه فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» ،‌« بی خداحافظی» و «ضدگلوله» ـ به ایسنا، خبر داد: فروش شب گذشته «کلاه قرمزی و بچه ننه» تنها در سینماهای تهران به حدود 110میلیون تومان رسیده است‌ که فروش بسیار خوب و در حد یک رکورد است. اکنون این فیلم در مدت سه روز، مجموعا در سینماهای تهران به فروش 261 میلیون تومانی دست یافته است.

وی ادامه داد: اکنون 24 سینما در تهران «کلاه قرمزی وبچه ننه» را اکران می‌کنند و شهرستان‌ها هم از دیروز 29 مرداد ماه اکران این فیلم را آغاز کرده‌اند.

فیلم‌ سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینماهای پردیس شکوفه ،‌ فلسطین‌، عصرجدید،‌ اریکه ایرانیان‌، فرهنگ،‌ جوان‌، قدس‌، ماندانا‌، ایران‌، صحرا،‌ مرکزی‌، پارس‌، برج میلاد‌، آستارا‌، موزه سینما و... اکران می‌شود.

سرتیپی همچنین درباره فروش فیلم «بی خداحافظی» هم بیان کرد: فروش این فیلم سینمایی شب گذشته در سینماهای تهران 12 میلیون تومان بود و در سه روز گذشته فروش این فیلم به 45 میلیون تومان رسیده است. اکنون در تهران 17 سینما «بی خداحافظی» را اکران می‌کنند و سینماهای شهرستان هم نمایش این فیلم را از روز گذشته آغاز کرده‌اند.

مدیرعامل فیلمیران در پایان سخنانش به فروش «ضد گلوله» هم اشاره کرد و به ایسنا گفت: فروش شب گذشته این فیلم 10 میلیون تومان بوده است‌ و در سه روز گذشته فروش «ضد گلوله» به 30 میلیون تومان رسیده است. این فیلم هم مانند «بی خداحافظی» 17 سینما در تهران دارد و اکران آن در شهرستان‌ها از دیروز آغاز شده است.

به گزارش ایسنا‌، پس از حذف سینما «آزادی» از چرخه اکران عمومی سینماها ،موسسه تصویری شهر و حوزه هنری سینماهای خود را در اختیار سه فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه»،«بی‌خداحافظی» و «ضد گلوله» نگذاشتند و این فیلم‌ها سینماها و پردیس‌های مهمی مانند آزادی‌ و ملت را در اختیار ندارند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره‌ی آخرین وضعیت اکران، گفت: فروش فیلم‌های عیدفطر بسیار عالی است.

حبیب کاوش گفت: فروش فیلم‌ها بسیار خوب است ، سینماهایی که در حال تعطیلی بودند‌، بسیار خوب می‌فروشند. در شهرستان‌ها، فروش عالی است و فیلم‌ها در این چند روز خارج از تصور ما فروش داشته‌اند.

به گفته‌ی وی؛ جلسه‌ی شورای صنفی نمایش با توجه به تعطیل بودن روز دوشنبه، فردا سه شنبه ـ 31 مرداد ماه برگزار می‌شود.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٤:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۳٠