کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

یادداشتی مثبت درباره ی کلاه قرمزی و بچه ننه

نسیمانه: به طور خلاصه و کوتاه باید گفت که «کلاه قرمزی و پسر ننه» یک کمدی بسیار موفق با فیلمنامه‌ای منسجم و پرپیچ و خم و پر از شوخی‌های بامزه و موقعیت‌های خنده‌دار است که تماشاگرانش را چه بزرگسال باشند چه کودک، راضی می‌کند. از همه نظر می‌توان گفت که این فیلم نمره قبولی می‌گیرد و فیلم خوبی است؛ چه کارگردانی خوب و دقیق آن، چه موسیقی و ترانه‌های جذاب و شاد آن، چه بازی‌های بازیگران؛ به ویژه بازی بسیار عالی و به‌یادماندنی حمید جبلی که هرچند نقشی کوتاه دارد اما فوق‌العاده جذاب است.

شروع طوفانی: «کلاه قرمزی و بچه ننه» در ۲ روز بدون سینماهای اصلی، ۱۰۰ میلیون تومان فروخت

مدت‌ها بود که سینمای ایران فیلمی شاد و جذاب برای همه اعضای خانواده را عرضه نکرده بود؛ «کلاه قرمزی و بچه ننه» نمونه فیلم بسیار خوب و استانداردی است که همه اعضای خانواده می‌توانند در کنار هم از آن لذت ببرند و راضی و خوشحال از سینما بیرون بیایند. فیلمی است که باید در سینما و در جمع دیده شود تا بیننده لذت کامل را ببرد.

در روزگاری که فیلم‌های ضعیفی اکران می‌شوند که بعضی از آن‌ها هیچ کششی در مخاطب برای تماشایشان ایجاد نمی‌کنند، «کلاه قرمزی و بچه ننه» فیلم شاد و خوبی است که ارزش دیدن در سینما را دارد. «کلاه قرمزی و بچه ننه» یک استثنا در سینمای ایران است.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۳۱