کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

نمایش کلاه قرمزی و بچه ننه در سینما استقلال در هاله‌ای از ابهام

http://cinetmag.com/PhotoNew/Larg/cinema_esteghlal_l_985439.jpg

سی نت: سه فیلم سینمایی ویژه عید فطر از امروز جمعه در سینما آزادی نمایش داده می شود.
سیدهادی منبتی مدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره صدور حواله نمایش فیلم‌های عید فطر برای سینماهای شهرداری گفت: در جلسه روز گذشته شورای صنفی نمایش مجددا موضوع پردیس‌ها مطرح شد نتیجه جلسه هم این بود که فیلم‌های اکران عید فطر در پردیس آزادی و پردیس‌های دیگر شهرداری (ملت، راگا، تماشا ) امروز آغاز شود. امروز حواله‌ها صادر شد و فیلم‌ها تحویل پردیس‌ها شده است.

رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی و نماینده حوزه هنری در جلسه شورای صنفی نمایش درباره پخش فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینما استقلال گفت: در جلسه روز گذشته شورای صنفی نمایش تصمیم گرفته شد که فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» به سینما استقلال داده شود اما متاسفانه این امر باعث نگرانی مدیر سینما قدس شده است زیرا سینما قدس سرگروه فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» است و مدعی است با این کار گروهی از مخاطبین این سینما به سینما استقلال مراجعه خواهند کرد و مخاطب خود را از دست می دهد.

وی در ادامه گفت:شورای صنفی نمایش پیشنهاد داده است که فیلم «ضد گلوله» در سینما استقلال به نمایش گذاشته شود و فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» تنها در دو سانس 10 و 12 سینما استقلال به نمایش درآید. تا این لحظه هیچ تصمیمی درباره این نوع نمایش فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینما استقلال گرفته نشده است و حوزه هنری خواهان نمایش فیلم به صورت کامل در سینما استقلال است.

سعیدی پور با اشاره به اعتراض مدیر سینما قدس گفت: ای کاش بخشی ازهزینه هایی که دوستان در سازمان سینمایی برای خرید فیلم های مسئله دار صرف می کنند، برای ضرر سالن های سینما هزینه می شد که با این مشکلات مواجه نشویم. از روز گذشته همه تلاش کردند تا موقعیتی فراهم شود و اختلافات کنار گذاشته شود اما با این اعتراض مدیر سینما قدس ممکن است دوباره اختلافات سرباز کند و دامن گیر سینما شود.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٦/٤