کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

خبر جدید از کلاه قرمزی و بچه ننه

مدیر استودیو بهمن گفت: فیلم‌های سینمایی «کلاه قرمزی و بچه‌ننه» و «ابرهای ارغوانی» توسط حسین ابوالصدق در استودیو بهمن صداگذاری می‌شود.

«مسعود بهنام» صدابردار و صداگذار صاحب‌نام سینمای ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فعالیت‌های اخیر استودیو بهمن گفت: استودیو بهمن علاوه بر صداگذاری چند سالی است تجهیزات لازم برای تصحیح رنگ و تبدیل فرمت ویدئو به سینما را در اختیار دارد و در این مقوله نیز فعالیت می‌کند.

 

وی در ادامه افزود: فیلم سینمایی «ابرهای ارغوانی» توسط حسین ابوالصدق در استودیو بهمن انجام می‌شود، در خبرها آمده بود این فیلم توسط من صداگذاری می‌شود که صحت ندارد. آقای ابوالصدق از بهترین همکاران من هستند و به شکل مستقل در استودیو دیگری فعالیت می‌کردند که به تازگی فیلم «ابرهای ارغوانی» را در استودیو بهمن صداگذاری می‌کنند.

 

بهنام در ادامه افزود: ایشان یکی از بهترین همکاران بنده هستند و خوشحالم که در استودیو بهمن صداگذاری فیلم «ابرهای ارغوانی» را انجام می‌دهند.

 

وی در ادامه درباره فعالیت‌های اخیر استودیو بهمن توضیح داد: در ابتدای سال است و هنوز فعالیت‌های سینمایی آغاز نشده است. فیلم سینمایی «ابرهای ارغوانی» نیز در سال گذشته تولید شده بود که صداگذاری آن انجام می‌شود. به زودی نیز صداگذاری فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» توسط حسین ابوالصدق در استودیو بهمن آغاز می‌شود.

 

مدیر استودیو بهمن در خاتمه افزود: فیلم‌ها برای حضور در جشنواره فیلم فجر با عجله و به سرعت آماده می‌شوند، به همین علت برخی از فیلم‌ها نیاز به اصلاح رنگ دارند از آن جمله فیلم سینمایی «بیتابی بی‌تا» (مهرداد فرید) است که به زودی اصلاح رنگ و تبدیل آن به فرمت سینمایی انجام خواهد شد.

   + علیرضا آقاابراهیمی - ۳:۱۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱/۳٠