کلاه قرمزی


کلوپ هواداران کلاه قرمزی و پسرخاله

کلاه قرمزی91 به شبکه خانگی آمد

پسرعمه زا نام شخصیتی عروسکی از مجموعه‌های تلویزیونی کلاه قرمزی ۸۸ و کلاه قرمزی ۹۰ و کلاه قرمزی ۹۱ بود که در نوروز ۸۸ و ۹۰و۹۱ از تلویزیون ایران پخش شد. در این مجموعه که کارگردانی آن به عهده ایرج طهماسب بود، محمدرضا هدایتی به جای پسرعمه زا صحبت می‌کرد.

صمیمیت، شخصیت های دوست داشتنی، متن قوی، صداهای ارتباط گیر، جنبه های آموزشی و تربیتی و حضور زوج ایرج طهماسب و حمید جبلی را از عناصری دانست که موجب می شود این شخصیت های عروسکی در این حیطه بی رقیب باشند.

شخصیت 'پسرخاله' نماینده یک بچه محروم زحمت‌کش است که همیشه دنبال کمک کردن است همه‌ این سال‌ها ماجراهای کلاه‌قرمزی و پسرخاله و آقای مجری را دیده‌ایم، لذت برده‌ایم، خندیده‌ایم و کنار هم یک خاطره‌ی خوب را تجربه کرده‌ایم.

گویی ایده‌های ایرج طهماسب و حمید جبلی تمام نمی‌شوند و تماشاگر هر سال با شگفتی هایی جدید و متفاوت و فضاسازی‌هایی متنوع‌تر از سال های قبل مواجه است.

خلاصه داستان این قسمت:

کلاه قرمزی،ببعی،فامیل دور و پسر عمه زا همراه آقای مجری در حال مرور برنامه های خود برای تعطیلات هستند که متوجه می شوند ظاهرا" پسرعمه زا مهمانی در راه دارد...دخترعمه زا...خواهر پسر عمه زا که مدتی با او قهر بوده است برای آشتی کنان به دیدنش بیاید...

هنرنمای پارسیان

   + علیرضا آقاابراهیمی - ٤:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٢/۱۳