قسمت دوم شهر موش ها ساخته می شود/ عوامل کلاه قرمزی همکاری می کنند؟

به گزارش شبکه حدودا سه دهه بعد از موفقیت سری اول سریال «مدرسه موشها» و فیلم «شهر موشها» به تازگی مرضیه برومند به این فکر افتاده که قسمت دوم این فیلم سینمایی را به تهیه کنندگی علی سرتیپی مدیرعامل شرکت فیلمیران جلوی دوربین ببرد. منطبق بر اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم» فیلمنامه «شهر موشهای2» در مراحل پایانی نگارش است و سرپرست تیم نویسندگان آن  فرهاد توحیدی است که پیش از این در فیلم سینمایی «مربای شیرین» و چند سریال تلویزیونی با مرضیه برومند همکاری داشته است.
هنوز جزئیات تازه ای از این پروژه منتشر نشده اما گفته می شود رایزنی برای حضور تمام صداپیشه های «شهر موشها» که حدود سه دهه قبل خاطرات خوشی را در سینما و تلویزیون برای مخاطبان رقم زدند ادامه دارد. حمید جبلی، فاطمه معتمد آریا و ایرج طهماسب تعدادی از صداپیشه های این فیلم بودند. قسمت اول «شهر موشها» سال 1368 ساخته شد که البته محمد علی طالبی در مقام کارگردان در کنار مرضیه برومند حضور داشت.
دلیل اصلی حضور طالبی در آن مقطع در فیلم عدم آشنایی مرضیه برومند با مدیوم سینما بود که تا آن زمان فقط در تلویزیون فعالیت داشت. هنوز مشخص نشده که داستان سری جدید «شهر موشها» از کجا آغاز می شود اما گفته می شود فیلمبرداری این فیلم تا قبل از پایان امسال شروع خواهد شد. بعد از موفقیت مجموعه فیلم های «کلاه قرمزی» به نظر می رسد برومند و علی سرتیپی بهترین تصمیم را برای تولید فیلم در ژانر کودک گرفته باشند.
/ 0 نظر / 24 بازدید