مرضیه برومند: از خبر نیامدن کلاه‌قرمزی به تلویزیون واقعا ناراحت شدم

مرضیه برومند درباره‌ی کمبود بودجه‌ی صداوسیما و توقف برخی پروژه‌ها، گفت: مردم ما نباید از دیدن برنامه‌های محبوبشان محروم شوند؛ بنابراین لازم است که آقای ضرغامی بایستند و از این مساله دفاع کنند.

 

این کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به پرسشی درباره‌ی توقف پروژه‌ی «کلاه قرمزی»، بیان کرد: من بابت این خبر که «کلاه‌قرمزی» قرار نیست، عید امسال در خانه‌ها باشد، واقعا ناراحت شدم. معتقدم مخاطب ما مردم هستند و ما نباید آن‌ها را از دیدن برنامه‌های محبوبشان محروم کنیم.

 

وی ادامه داد: با اتفاقات پیش‌آمده در مورد کمبود بودجه من حق را کاملا به همکارانم در برنامه‌ی «کلاه قرمزی» می‌دهم ولی به نظرم مردم ما استحقاق این را دارند که ما برنامه‌سازان بیشتر از اینها از خودگذشتگی کنیم.

 

مرضیه برومند اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر مشکل کمبود بودجه در صداوسیما حل شود و در عین حال گفت: امیدوارم مسؤولان نسبت به مساله‌ی پیش آمده در حوزه‌ی بودجه توجه بیشتری به وضعیت فرهنگ داشته باشد. اما متعجبم که در این زمینه همه‌ی مسوولان تلویزیون سکوت کرده‌اند و با جملات نداریم، پول نیست، طفره می‌روند، در حالی که ما چند ماه قبل شاهد بودیم وزیر بهداشت به خاطر دارو چگونه مقاومت کرد به هر حال، اهمیت حوزه‌ی فرهنگ اگر بیشتر از سلامت نباشد، کمتر نیست.

 

وی تاکید کرد: آقای ضرغامی باید بایستد و دفاع کند، چرا که با این وضعیت نمی‌شود که در سازمان پول نباشد. ما برنامه‌سازان هم تا حدی طاقت داریم.

 

برومند که این روزها پروژه‌ی «آب پریا» را برای پخش در ایام نوروز آماده دارد، گفت: در حال حاضر تمامی پروژه‌های صداوسیما با سرمایه‌گذار پیش می‌رود، در حالی که به نظر من، سرمایه‌گذار نمی‌تواند مسیر فرهنگی را تعیین کند و در نهایت با این شرایط کارها به لحاظ محتوا سقوط می‌کنند و ما بیشتر از این مخاطبان خود را از دست می‌دهیم و تأسف‌بارتر اینکه مخاطبان ما نیز سلیقه‌شان پایین آمده و تغییر جهت می‌دهد.

/ 1 نظر / 56 بازدید
مجید

سلام وبلاگ خوبی دارید . من وبلاگی دارم در مورد سرگرمی و اس ام اس های جدید که هر روز بیش از 3 بار آپدیت میشه . اگه مایل هستید که با هم تبادل لینک کنیم ، لطفا من رو با نام (اس ام اس سرگرمی) لینک کنید . برای لینک کردن وبلاگتان هم منو خبرم کنید. موفق باشید