هم جیگر هست و هم یک گاو!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :از همان زمان که آمد، پر طرفدار شد و البته با شیطنت‌هایش بر سر زبان‌ها بود اما زیاد حاشیه نداشت تا این‌که امسال حاشیه‌هایش زیاد شد. موضوع گزارش‌مان کلاه قرمزی است، عروسک محبوبی که خاطره‌های بسیاری را برایمان رقم زده است.

داستان این عروسک از کلاه قرمزی و پسرخاله شروع شد. سری بعدی فیلم کلاه قرمزی و سروناز بود و امسال هم کلاه قرمزی با بچه ننه راهی سینما شد. چند سالی هم بود که این عروسک نوروز را مهمان مخاطبان تلویزیون بود. نوروز 92 هم قرار کلاه قرمزی با مخاطبانش شبکه دو تلویزیون بود تا این‌که حاشیه‌ها شروع شد.

حمید مدرسی تهیه‌کننده برنامه طی گفت‌وگویی اعلام کرد: به دلیل مشکلات مالی کلاه‌قرمزی به نوروز نمی‌رسد.

این خبر برای دوستداران کلاه‌قرمزی چندان خوشایند نبود خصوصاً که برنامه این عروسک محبوب جزو پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون بود. حتی علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو رسماً علام کرد که این برنامه به نوروز می‌رسد اما علی دارابی معاون سیما در جلسه مطبوعاتی که چندی پیش برگزار کرد نامی از کلاه قرمزی در فهرست برنامه‌های قطعی شده برای پخش نبرد و البته تلویحاً اشاره کرد که کلاه قرمزی روی آنتن خواهد رفت.

این تایید و تکذیب‌ها حضور این عروسک را روی آنتن نوروزی تلویزیون در هاله‌ای از ابهام گذاشت، اما علی زارعان مدیر گروه کودک و خرد سال شبکه دو دیروز رسماً به تمام این حاشیه‌ها پایان بخشید و اعلام کرد مشکلات حل شده و این برنامه نوروز روی آنتن می‌رود.

او در گفت‌وگو با اعلام کرد: کلاه قرمزی از 28 اسفندماه ساعت 21 روی آنتن می‌رود.

زارعان تصریح کرد: نگار استخر یکی از صداپیشه‌های برنامه خواهد بود و از طرفی مهناز افشار، رامبد جوان و رضا عطاران هم از بازیگرانی خواهند بود که کلاه‌قرمزی را همراهی می‌کنند.

یکی از حاشیه‌هایی که برای کلاه قرمزی پیش آمد بحث ممنوع‌التصویر شدن عروسک جیگر بود که البته بعداً تکذیب شد. زارعان در این مورد هم به گفت: این عروسک در مجموعه حضور دارد و حتی عروسک‌ها بیشتر نیز شده‌اند.

او از اضافه شدن یک عروسک گاو خبر داد و افزود: تلاش بر این است که کلاه قرمزی شاداب و بانشاط با مخاطبان همراه شود.

بنابراین گزارش از جمله اقدام‌های دیگر سازندگان مجموعه «کلاه قرمزی» راه‌اندازی کلوپ هواداران این عروسک محبوب است تا اخبار این طرح به طور رسمی از این سایت به علاقه‌مندان منتقل شود.
/ 0 نظر / 37 بازدید