طماسب، سرتیپی و مدرسی راضی به اکران کلاه قرمزی در رمضان نشدند

"کلاه قرمزی و بچه ننه" ؛‌عروسک‌های محبوب بزرگ‌ترها!
فیلمیران: بسیاری معتقدند عروسک محبوب کلاه قرمزی پس از موفقیت چشمگیرش در جذب مخاطبان تلویزیونی نوروز 91، این بار می‌تواند شوک اساسی به گیشه سینماهای کشور بدهد.
فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» جدیدترین ساخته ایرج طهماسب است که از ابتدا گفته می شد در اکران عید فطر یا اکران دوم تابستان روی پرده می‌رود.اکنون گویا شورای صنفی نمایش در تلاش است که بتواند حمید مدرسی تهیه‌کننده ، ایرج طهماسب (کارگردان) و علی سرتیپی (پخش‌کننده) را برای اکران کردن فیلم‌شان در ماه رمضان راضی کند.
البته طبق شنیده‌های خبرنگار ایسنا، صاحبان فیلم فعلا به اکران آن در ماه رمضان راضی نشده‌اند و احتمالا «کلاه قرمزی و بچه ننه» در عید فطر یا حتی بعدتر به روی پرده می‌رود.
«کلاه قرمزی و بچه ننه» داستان شیطنت‌های پسر عمه‌زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای به جمع آنها می‌شود.
حمید جبلی،‌ ایرج طهماسب،‌ خسرو احمدی، مهدی باطبی،‌ عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی،‌ بنفشه صمدی و پوپک مظفری بازیگران و صداپیشگان اصلی این فیلم هستند.
«کلاه قرمزی و بچه ننه» مانند دو سری قبلی موزیکال است و ترانه‌های فیلم توسط ایرج طهماسب گفته شده و حمید جبلی و محمدرضا هدایتی به عنوان خواننده با طهماسب همکاری کرده‌اند.

http://www.nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/4-2-1391/IMAGE634708736992370760.jpg

/ 0 نظر / 5 بازدید