گوینده جیگر در نقش پروفسور ترنسل!

حضور سحر دولتشاهی برای ایفای نقش «بیانکا کاستافیوره» در کنار کاظم سیاحی که ایفای نقش «پرفسور تورنسل» را برعهده دارد، در نمایش «تن تن و راز قصر مونداس» قطعی شد.

به گزارش سه نسل، حضور سحر دولتشاهی برای ایفای نقش «بیانکا کاستافیوره» در کنار کاظم سیاحی که ایفای نقش «پرفسور تورنسل» را برعهده دارد، در نمایش «تن تن و راز قصر مونداس» به کارگردانی آروند دشت‌آرای قطعی شد.

بیانکا کاستافیوره خواننده ایتالیایی مهربان اما در عین حال مغرور، پرافاده و بی‌خیال ماجراهای تن‌تن و میلو است. او که عاشق جواهرات و محبوبیت است، شخصیتی مهربان دارد و اپرای فاوست را عامل موفقیت خود می‌داند. کاپیتان هادوک از کاستافیوره متنفر است و او را عفریته خطاب می‌کند، درحالی که پروفسور تورنسل عاشق اوست.

به گزارش روابط عمومی گروه هنرهای اجرایی ویرگول؛ پیش از این سعید چنگیزیان و حسن معجونی برای بازی در نقش‌های تن‌تن و کاپیتان هادوک معرفی شدند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/09/28/13910928000449_PhotoL.jpg

«تن تن و راز قصر مونداس» بازخوانی است به قلم محمد چرم‌شیر از مجموعه داستان‌های تن تن . در بازخوانی چرم‌شیر تمامی شخصیت‌های اصلی داستان‌های تن‌تن در موقعیت‌ متفاوتی حضور دارند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/09/28/13910928000448_PhotoL.jpg

گروه هنرهای اجرایی ویرگول که پیش از این با هدف ارایه‌ شیوه‌های نوین اجرایی آثار متفاوت نمایشی خلق کردند، این‌بار هم با شیوه‌های متفاوت مخاطب را شگفت‌زده خواهد کرد.

«تن تن و راز قصر مونداس» از نیمه زمستان در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت و بزودی دیگر عوامل این اجرا از سوی کارگردان پروژه معرفی خواهند شد

/ 0 نظر / 32 بازدید