مقدمات اکران کلاه قرمزی و بچه ننه فراهم شد

http://www.nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/4-2-1391/IMAGE634708736992370760.jpg

فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب تابستان اکران عمومی می‌شود.

به گزارش ایسنا، «بانی فیلم» با اعلام خبر فوق نوشت: مقدمات اکران این فیلم توسط فیلمیران فراهم شده و قرار است در اکران دوم تابستان در یکی از گروه‌های سینمایی روی پرده برود.

ساخت تیزر و آنونس‌های «کلاه قرمزی و بچه ننه» توسط میثم مولایی انجام شده و مواد تبلیغاتی فیلم برای آغاز اکران عمومی آماده شده است. به گفته علی سرتیپی پخش‌کننده فیلم تعطیلات تابستان بهترین فرصت برای اکران «کلاه قرمزی و بچه ننه» است.

با توجه به پخش سریال تلویزیونی کلاه‌قرمزی در ایام نوروز به نظر می‌رسد نسخه جدید سینمایی آن نیز باید هرچه زودتر اکران شود. این فیلم که پروانه نمایش آن صادر شده است ابتدا قرار بود در جشنواره فیلم فجر نیز به نمایش در بیاید اما طولانی شدن مراحل فنی آن باعث شد فیلم طهماسب برای نمایش در این فستیوال آماده نشود.

«کلاه قرمزی و بچه ننه» به تهیه‌کنندگی حمیدمدرسی داستان شیطنت‌های پسر عمه‌زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود.

حمید جبلی،‌ ایرج طهماسب،‌ خسرو احمدی، مهدی باطبی،‌ عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی،‌ بنفشه صمدی و پوپک مظفری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

/ 0 نظر / 6 بازدید