رکورد فروش روزانه سینما شکسته شد

http://cinetmag.com/Films/Poster/KolahGhermezi_poster_l_182202.jpg

روزنامه بانی فیلم: حبیب کاوش گفت: رکورد فروش روزانه و اکران عید فطر شکسته شد.
سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگویی با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه با اکران عیدفطر چرخ‌های سینمای ایران که در گل مانده بود رها شد و شاهد رکورد شکنی فروش هستیم. وی افزود: رکورد فروش روزانه پیش از این 103 میلیون تومان بود که روز گذشته «کلاه قرمزی و بچه ننه» 115 میلیون تومان در یک روز فروخت. کاوش همچنین گفت: فروش پنج فیلم اکران عید فطر تا کنون در یک روز به 150 میلیون نرسیده بود، با توجه به اینکه در این دوره اکران به جای پنج فیلم سه فیلم اکران می‌شود. سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اکران فیلم‌های عید فطر در پردیس‌های سینمایی متعلق به شهرداری گفت: قراردادی مبنی بر انعقاد با این سه فیلم به شورا فرستاده شد و شورا نیز حواله نمایش آنها در پردیس‌های سینمایی صادر کرد اما بعد از ارسال کپی‌ها توسط پخش کننده دوباره برگردانده شد.
وی ادامه داد: امیدواریم با گفت‌وگوهایی که در جریان است این مشکل به زودی حل شود و شاهد نمایش این سه فیلم موفق در پردیس‌های سینمایی باشیم.
کاوش با اشاره به مصوبه امروز شورای صنفی نمایش گفت: قرار داد فیلم «همبازی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی ثبت شد که بعد از «ضد گلوله» در گروه سینمایی عصر جدید اکران می‌شود.
 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید