مخاطبانی که با «کلاه قرمزی» دوباره پایشان به سینما باز می‌شود

بانی فیلم: تماشای «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب کماکان صف‌های طولانی گیشه سینماها را به خود اختصاص داده است.
به گزارش ایسنا، سینما «فلسطین» در 5 سانس 31 مرداد ماه میزبان مخاطبان بسیاری بود.
مردی که به همراه خانواده‌اش به این سینما آمده بود، گفت: سال‌ها بود که برای تماشای فیلم به سینما نیامده بودم و حتی انگیزه‌ای هم برای دیدن «جدایی نادر از سیمین» نداشتم اما وقتی برای دیدن «کلاه قرمزی» دوباره پایم به سینما باز شد، فکر نمی‌کردم سینما آمدن تا این حد سخت باشد و باید پشت صف‌های طولانی ایستاد. دختر جوان دیگری که با 10نفر از دوستانش به سینما آمده بود هم مطرح کرد: قرار بود اول سینما «مرکزی» را برای دیدن این فیلم انتخاب کنیم اما متاسفانه 10 بلیت به ما نرسید و مجبور شدیم سریع به سینما «فلسطین» بیاییم. اما استرس زیادی را تحمل کردیم چرا که به هیچ وجه تصور نداشتیم در چنین وضعیتی 10 عدد بلیت گیرمان بیاید.
خانم شاغل دیگری که محل کارش در مرکز شهر بود، توضیح داد: محل کار من خیابان انقلاب است و ترجیح دادم، کلاه قرمزی را در سینما فلسطین ببینم و چون نیم ساعت پیش از شروع فیلم در مقابل گیشه حضور داشتم هیچ مشکلی برای خرید بلیت وجود نداشت.
خانم جوانی که به همراه کودک6 ساله‌اش به سینما آمده، معتقد است: بار دوم است که برای دیدن این فیلم به سینما می‌آیم، چرا که فرزندم به شدت به «کلاه‌قرمزی» علاقه پیدا کرده و در بعضی صحنه‌ها هم احساساتی شده و اشک می‌ریزد.اما فکر می‌کردم این فیلم بهتر از این‌ها باشد و ارزش صف‌های طولانی را داشته باشد، اما این گونه نبود.
دختر دانشجویی که در سینما فلسطین حاضر است، گفت: سانس ساعت 13 و 17 سانس‌های بهتری هستند و با اینکه صندلی خالی در سالن‌های سینما دیده نمی‌شود اما از صف‌های طولانی خبری نیست.

/ 0 نظر / 5 بازدید