ویژه برنامه ی کلاه قرمزی برای جام جهانی!

کلاه قرمزی

علی زارعان، مدیر گروه کودک شبکه دو درباره قسمت‌های جدید مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: هر قسمت از سری جدید این مجموعه یک داستان مستقل دارد، ایده این داستان‌ها مشخص شده و گروه در حال تمرین است تا طرح‌ها و داستان‌های نهایی مشخص شود.

مدیر گروه خردسال شبکه دو درباره داستان‌های سری جدید این مجموعه توضیح داد: مثل همیشه هر قسمت از این مجموعه چند قصه را به نمایش می‌گذارد که حتی در صورت داشتن تم‌های مشترک، مستقل هستند و هدف اصلی آن‌ها، ایجاد فضایی شاد و آموزنده است.

به گفته زارعان، بخش‌های جدید این مجموعه برای نمایش در روز تولد حضرت زهرا (س) و روز زن، میلاد حضرت علی (ع) و مبعث پیامبر (ص) و اعیاد فطر، قربان و غدیر تولید می‌شود. تصویربرداری مجموعه «کلاه قرمزی» در استودیوی این برنامه ادامه دارد و قرار است در اعیاد امسال عروسک‌های این مجموعه همچنان ماجراهای شیرین و جذاب برای علاقه مندان خود به نمایش بگذارند.

کلاه قرمزی و جام جهانی
مجموعه «کلاه قرمزی» در سال 93 شامل هفت ویژه برنامه است که یک قسمت از آن پیش از برگزاری مسابقات تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2014 برزیل به نمایش درمی آید.

مدیر گروه کودک شبکه دو در این باره گفت: در سری جدید این مجموعه یک قسمت ویژه نیز تدارک دیده شده که پیش از برگزاری مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان و آرژانتین در جام جهانی 2014 از شبکه دو پخش خواهد شد.

زارعان درباره این بخش از برنامه گفت: در این ویژه برنامه نیز مانند همیشه مهمانانی حضور دارند که از چهره‌های مطرح و شناخته شده هستند، اما در میان این افراد یکی از فوتبالیست‌های سر‌شناس کشورمان مه‌مان کلاه قرمزی خواهد بود.

مدیر گروه کودک شبکه دو و گروه تولید این برنامه برای شگفت زده شدن مخاطبان شبکه دو و علاقه مندان برنامه کلاه قرمزی از ذکر نام این فوتبالیست خودداری کرده‌اند، اما از آنجا که تاکنون بسیاری از ستاره‌های سینما و تلویزیون در برنامه کلاه قرمزی حضور داشته‌اند، می‌توان پیش بینی کرد حتما یکی از بازیکنان طراز اول و احتمالایکی از فوتبالیست‌های حاضر در تیم ملی کشور مه‌مان ویژه برنامه کلاه قرمزی باشد. از جمله ستارگان و هنرمندانی که تاکنون مه‌مان خانواده کلاه قرمزی بوده‌اند می‌توان به ابراهیم حاتمی کیا، شهاب حسینی، مهناز افشار، علیرضا خمسه، آتیلاپسیانی، امین حیایی، رامبد جوان، نگار جواهریان و طناز طباطبایی اشاره کرد.

علی زارعان درباره حضور این عروسک‌ها در سری جدید برنامه کلاه قرمزی گفت: از همه عروسک‌ها در سری جدید استفاده خواهد شد، ممکن است حضور عروسک‌ها به فراخور قصه کوتاه یا طولانی باشد، اما همه عروسک‌های این مجموعه در داستان‌های مختلف و مستقل آن حضور خواهند داشت. نمایش ویژه برنامه‌های کلاه قرمزی در اعیاد سال 93 از سی ویکم فروردین همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر آغاز می‌شود و با ویژه برنامه برنامه‌های ولادت امام علی (ع) و روز پدر در بیست وسوم اردیبهشت و ویژه برنامه جام جهانی فوتبال ادامه پیدا خواهد کرد.

 

/ 0 نظر / 75 بازدید