تهیه کننده: ساخته نمی شود، مدیر: ساخته می شود!

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ظاهرا ماجرای پخش شدن یا نشدن کلاه قرمزی در ایام عید تا روز آخر سال ادامه خواهد داشت.

بعد از یک بار اعلام فراهم نبودن امکان کلاه قرمزی برای پخش در ایام عید از سوی تهیه‌کننده مجموعه و تکذیب آن از سوی مدیر شبکه دو، امروز دوباره حمید مدرسی با روزنامه «بانی فیلم» گفتگو کرد و اعلام کرد که :«با توجه به شرایط موجود و نبود زمان و بودجه کافی برای رساندن سری جدید مجموعه کلاه قرمزی به ایام نوروز 92، امکان این امر وجود ندارد.» تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی این طور ادامه داده بود:«برخلاف اعلام مدیر شبکه دو سیما امکان رساندن کار به نوروز وجود ندارد و ما تلاش می‌کنیم تا این سریال برای تابستان سال آینده آماده شود.»

حرفی که دوباره با واکنش مسئولین شبکه دو مواجه شد.علی زارعان در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، گفت: برخلاف حرف‌های این چند روز سری جدید مجموعه «کلاه‌ قرمزی» برای ایام نوروز 92 پخش می شود.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما با اعلام این خبر افزود: شرایط مجموعه کلاه قرمزی شرایط خاصی است. تعدد شخصیت‌های عروسکی، دکور سنگین، زمان کوتاه تا نوروز و غیره از عواملی است که باعث ایجاد شرایط خاص شده است اما این مجموعه به پخش در عید خواهد رسید

وی اضافه کرد: در سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» کلیه کاراکترهای قبلی حضور دارند و احتمال وجود شخصیت جدیدی نیز وجود دارد.

علی زارعان عنوان کرد: گروه تولید این مجموعه در مرحله پیش تولید قرار دارند و تمام سعی خود را انجام می دهند تا این مجموعه برای پخش در ایام نوروز آماده شود.

پیش از این علی بخشی زاده، مدیر شبکه دوم  از پخش برنامه «کلاه قرمزی» در ایام نوروز 92 خبر داد و گفت: این برنامه با تیم فرهیخته خود در حال تولید است و گفتگوهای تکمیلی با عوامل برنامه کلاه قرمزی انجام شده است و این برنامه قطعا تولید خواهد شد.

مدیر شبکه دوسیما با بیان اینکه برنامه کلاه قرمزی مراحل پیش‌تولید خود را پشت سر می‌گذراد اضافه کرد: ساخت دکور برنامه در مرحله نهایی قرار گرفته و در چند روز آینده این برنامه کلید خواهد خورد و در ایام نوروز از شبکه دو سیما برای بینندگان پخش می شود.

سری قبلی کلاه قرمزی هم اکنون ار شبکه دو در حال بازپخش است و انتظار برای شروع یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های نوروزی این چند سال آغاز شده است. اگر مشلات مالی صداوسیما اجازه دهد.

انتهای پیام/

/ 1 نظر / 22 بازدید
پویا

بالاخره میاد یا نمیاد(لطفا جواب بدهید)