کاش «کلاه قرمزی» را برای کودکان ورزقان هدیه ببرند

فرشته طائرپور: روزی چندبار فقط برای دیدن عکس تو به کامپیوترم سر می‌زنم. منتظرم تکلیف کاروان سینماگران معلوم بشود تا ببینم با آن‌ها به دیدارت می‌آیم یا به تنهایی...


می‌خواهم برای تو و دوستانت، فقط فیلم و کتاب و اسباب بازی بیاورم... داده‌ام پروژکتور دفترم را تعمیر کنند... تماشای فیلم روی پرده بیشتر مزه می‌دهد، نه؟


می‌دانم حقت بود که این روز‌ها به اتفاق خانواده‌ات در یک سالن سینما فیلم «کلاه قرمزی» را ببینی... ولی چه کنم که حتی پیش از آنکه خانه‌ات ویران شود هم کاری از دستم بر نیامد تا این اتفاق بیافتد... شاید آن‌ها که کلاه قرمزی را ساخته‌اند (نه آنهایی که این روز‌ها بر سر نمایش آن با همدیگر دعوا دارند) این نامه را بخوانند و به فکرشان برسد که «کلاه قرمزی» را پیش تو بیاورند؛ امیدوارم... بهرحال اگر هم نشد، مهم نیست؛ بیا حرف فردا را بزنیم و ببینیم حالا که این زلزله ما را به هم نزدیک کرده چه می‌توانیم بکنیم.

 


می‌خواهم بیایم و اشک‌هایت را با دست خودم پاک کنم و محکم درآغوشت بگیرم تا دل-لرزه‌هایت به جان من بیافتد.


گریه نکن... این روز‌ها می‌گذرد و تو بزرگ می‌شوی و اتفاق‌های خوب، خوشحالت می‌کند...


برای بزرگ شدن باید فقط بخندی و بازی کنی... حتی روی ویرانه‌ها... این کاریست که می‌دانم خوب بلدی... و این چیزی است که به قول شازده کوچولو: «محال است آدم بزرگ‌ها روحشان خبردار بشود که این موضوع چقدر مهم است...»

/ 2 نظر / 6 بازدید
kamal

این یک هدیه الهی است پس لطفا تنها به خواندن مطالب درج شده اکتفا نکنید. شروع این تجربه در گرفتن خودآگاهی است. از هریک از دوستان که به وبلاگ مراجعه میکنند درخواست میکنم به پست خودآگاهی مراجعه کرده و این هدیه الهی را دریافت کنید.

موسوی

سلام از شما دعوت بعمل می آید تا وبلاگ خود را در سایت بلاگ یاب به صورت رایگان www.blogyab.com ثبت نمایید. بلاگ یاب اولین سایت رسمی معرفی وبلاگ ها در ایران می باشد. شما همچنین می توانید با صرف هزینه ی بسیار کم ، جزئی از پوستر سایت شده و از مزایای آن بهره مند شوید. ( صد وبلاگ اول از تخفیف 90% بر خوردارند ) برای آگاهی از نحوه ی ثبت نام و امکانات سایت به آدرس http://www.blogyab.com/blog_article.php?id=4 مراجعه نمایید یا از طریق شماره تلفن و ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید. برای حمایت از این پروژه میتوانید لینک ذیل را بانام اولین دایرکتوری عمومی وبلاگ در سایت خود اضافه نمایید. تلفن : 09336064663 و ایمیل : admin@blogyab.com با تشکر